Kino, oczywista oczywistość. Jedna z pierwszych myśli gdy się zastanawiamy gdzie się wybrać w piątkowy wieczór. Tak jest w dużym mieście. W miasteczku Bol, kino nie wiadomo czemu ale schodzi na dalszy plan. Może to dlatego, że w miasteczku Bol jest sporo knajp, restauracji, jachtów i klimat trochę zniechęcający do siedzenia i gapienia się w płótno. Jednak nic bardziej mylnego. Zachęcamy do wybrania się choćby na jeden film do kina w Bol. Wszyscy przyzwyczajeni do Multiplexów, Cinemacity, galerii hadlowych, kin 5D, 7D i innych cudów, naszym zdaniem będą mile zaskoczeni :-) Powodów jest kilka:

1. Kino ma dwie "sale", zatem ciężko się zgubić :-). Pierwsza znajduje się w budynku i jest klimatyzowana a nad tą drugą jest już tylko niebo :-). Kto lubi kino na powietrzu pod gwiazdami na pewno nie będzie zawiedziony.
2. Brak reklam. Jeśli napisane jest, że film rozpocznie się o 21:00 to też tak będzie.
3. Fotele nie mają numerków. Właściwie, brak też foteli. Zamiast nieodpowiednio wyprofilowanych foteli (jak w większości kin sieciowych) są zwykłe krzesła ogrodowe. Każdy przychodzi i wybiera sobie gdzie chce usiąść.
4. Można kupić i pić w trakcie seansu piwo
5. W momencie pisania tego postu, bilet na seans kosztuje 20 kuna (ok. 12 zł) Jest to też jedna z tańszych rozrywek w miasteczku Bol
6. W letnim kinie (pod gwiazdami) nie ma nagłośnienia z dolby surround, setką dedykowanych głośników itp. W zamian, można słyszeć delikatny powiew wiatru, czuć zapach morza...

Latem w kinie przeważnie jest parę seansów dziennie (2 w klimatyzowanej sali, i 2 pod niebem) o 21:00 i 23:00. Repertuar jest różnorodny, ale nowinek filmowych nie brakuje i nie trafiają one z rocznym opóźnieniem od premiery na naszą wyspę. Kino znajduje się naprzeciwko stacji autobusowej.

Polecamy bez wahania!

Kino w miejscowości Bol na wyspie Bracz